KEŞFETTEAM

KEŞFETTEAM

Keşfetteam, Mitsubishi Electric’in müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak oluşturduğu, sektörde daha önce hiç karşılaşılmamış bir keşif süreci hizmetidir. Keşfetteam ekipleri özel geliştirilmiş Keşfetteam uygulaması ile en doğru analizi yaparak, beklentilerinizi ve mekanınızın ihtiyacını karşılayacak en uygun klimayı seçmenizde size yol gösterir.

Böylelikle konfor standartlarınız yükselip yaşam kaliteniz artarken doğru seçilmiş cihazınızla yüksek enerji tasarrufu sağlamış olur ve hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bu fark yaratan hizmetimiz ile daha konforlu günlerde birlikte olmayı dileriz.

Keşfetteam api

Keşfetteam Klima Keşif Hizmeti Nedir?

Artı Klima Teknolojileri olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçladığımız ve sektörde daha önce hiç karşılaşılmamış bir klima keşfi sürecini Sizlere yaşatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. KeşfetTeam isimli teknolojik klima keşfi ekiplerimiz, Size özel geliştirilmiş keşfetteam uygulaması ile en doğru analizi yaparak, Sizin beklentilerinizi ve mekanınızın ihtiyaçlarını karşılayacak en doğru klimayı seçmenizde Size yol gösterir.

Doğru kilima seçimi

Keşfetteam Teknolojik Klima Keşif Hizmeti Nasıl İşler?

Keşfetteam klima keşif hizmetimiz ile müşterimizin ürün seçimini kolaylaştıracak araçlar kullanıyor ve yazılımlar geliştiriyoruz. Keşfetteam ile en doğru mekan analizi yaparak müşterimize en doğru klimayı seçmemize olanak veren (ve Isıl yük hesabı yapan) bir uygulama geliştirdik.
Keşfet team Termal görüntüleme ile yalıtım hatalarını, ısı köprülerini, bina hatalarını ve hasarlarını, dış duvarlardaki ve kapılardaki, panjur muhafazalarındaki enerji kayıplarını tespit ediyor ve müşterimizi klimamızdan tam verim alabilmesi için yönlendiriyoruz.

Keşfettim Uygulama

Keşfet Team teknolojik klima keşfimizde gerçek dünya ile digital sanal dünya arasında bağlantı sağlayan yeni bir yazılım teknolojisi olan Augmented Reality - Artırılmış Gerçeklik uygulaması ile daha klima montajı yapılmadan Mitsubishi Electric Klimalarımızı müşterilerimizin mekanında montaj yapılmış gibi deneyimletiyoruz.

(Artırılmış Gerçeklik uygulamasının sanal simülasyondan farkı: Artırılmış Gerçeklikte fiziksel zenginleştirme gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve çevredeki elementler ile etkileşim içerisindedir. Buna karşı sanal gerçeklikte ise gerçek dünya yerine tamamen simüle edilmiş bir dünya vardır.)

Keşfettem klima keşif hizmetimiz ile nihai hedefimiz; Yaptığımız işe müşterimizin gözünden bakarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaktır.
Teknolojik Keşif

Keşfetteam ile yapılan teknolojik klima keşfi sayesinde konfor standartlarınız yükselip yaşam kaliteniz artarken, doğru seçilmiş klima cihazınızla yüksek enerji tasarrufu sağlayarak hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bu KEŞFETTEAM teknolojik klima keşif hizmetimiz ile daha konforlu günlerde birlikte olmayı dileriz. klima_kesfi

Keşfetteam BaşvuruKeşfetteam Teknolojik Klima Keşif Hizmeti Nasıl İşler?

Keşfetteam klima keşif hizmetimiz ile müşterimizin ürün seçimini kolaylaştıracak araçlar kullanıyor ve yazılımlar geliştiriyoruz. Keşfetteam ile en doğru mekan analizi yaparak müşterimize en doğru klimayı seçmemize olanak veren (ve Isıl yük hesabı yapan) bir uygulama geliştirdik.
Keşfet team Termal görüntüleme ile yalıtım hatalarını, ısı köprülerini, bina hatalarını ve hasarlarını, dış duvarlardaki ve kapılardaki, panjur muhafazalarındaki enerji kayıplarını tespit ediyor ve müşterimizi klimamızdan tam verim alabilmesi için yönlendiriyoruz.Sosyal Medyada PaylaşKEŞFETTEAM NEDİR?

Keşfetteam Dünyanın En Teknolojik Donanımlı Klima Keşif Ekibidir. Keşfet Team ile evinize, ofisinize uygun klimayı seçmenize yardımcı oluyoruz. Kusursuz bir keşif süreci en doğru Mitsubishi Electric Klima'yı seçme imkanı! Bu özel keşif sürecinden ücretsiz yararlanmak için lütfen bize ulaşın.

Keşfet Ekibi Keşfi Talep Formu
KEŞFET TEAM NEDİR
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 2
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 1
KEŞFET TEAM NEDİR
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 2
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 1
KLİMA BAKIMI
KLİMA BAKIMI 2
KLİMA BAKIMI
KLİMA BAKIMI 2

KLİMA BAKIMI

Hem yaz sıcaklarından hem de kış soğuğundan koruyan Mitsubishi Electric Klima özellikle evlerde konfor sağlayan Mitsubishi klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır. Sizde Mitsubishi Klimanıza bakım yapmak için size uygun paketleri şeçmeye ne dersiniz?

Klima Bakım Paketleri

Sizde avantajlı paketlerimizden, fırsatlarımızdan haberdar olmak istiyorsanız e bültenimize kayıt olun.