HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İzmir il merkezi ve tüm ilçelerini kapsayan bir hizmet ağıyla Mitsubishi Electric Klima Sistemleri Bayii ve Servisi olarak hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilke olarak benimsemiştir. Müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiyle sürekli kendini geliştirerek kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız,

• Mekanik tesisat,

• Klima sistemleri,

• VRF merkezi sistemler,

• Multi sistemler,

• El kurutma sistemleri,

• Havalandırma sistemleri

Konusunda çağdaş uygulamalarla sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmektedir. Her boyutta proje ve taahhüt işlerinde uzman kadrosuyla hizmete hazır olan firmamız, geniş servis olanakları ve ileri teknoloji ürünü ekipmanlarla üstün kalitede hizmet üretmektedir.

Her geçen gün ekonomik gelişmelere bağlı olarak değişkenlik gösteren piyasa şartlarına rağmen uygun fiyat, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden hizmet üretmeye devam ediyoruz. Süreklilik ve kalıcılığı sağlamak adına her türlü teknolojik gelişmeye adapte olabilen bir anlayışa sahip olan firmamız, profesyonel çalışma alışkanlıklarına sahip uzman personeliyle hizmet kalitesini piyasa standartlarının üzerine taşımıştır.

Tesisat teknolojisi ve Klima Sistemleri sektöründe mühendislik yaklaşımıyla Günay Klima farkını hissettiren firmamız, farklı sorunları uzman gözüyle analiz ederek kalıcı ve sağlıklı çözümler üretmektedir. İnsanların yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik olarak üretilen, ileri teknoloji ürünü klima sistemleri ve sistemlere bağlı mekanik aksamlar konusunda garantili çözüm önerileri sunan firmamız, hizmette sıfır hata prensibine sahiptir.

Kuruluş amaçları arasında yüksek kalitede hizmet üretmenin yanı sıra, tüm hizmet konularında en yüksek randımanı sağlamak amacıyla yola çıkan firmamız, sektörde performans lideri olan kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Müşterilerimizin firmamıza erişimini kolaylaştırmak adına haftanın her günü 7/24 hizmet prensibine göre çalışan firmamız, kolay ulaşılabilir olma özelliğiyle en fazla tercih edilen Bayii - Servis olma özelliğine sahiptir.

İzmir’in geneline aynı kalitede hizmet götürebilmek amacıyla geniş bir servis yapılanmasına sahip firmamız, müşterilerimizin diledikleri zaman diliminde hizmet alabilmesini sağlamaktadır. İstenilen hizmet kalitesinde tamamlanan projeler, eksiksiz ve zamanında teslim edilerek müşterilerimizin kendini güvende hissetmesini sağlıyoruz. Profesyonel anlayış ve amatör bir ruhla hizmet vermeyi şiar edinen firmamız, tüm hizmetlerde dürüst ve güvenilir olmayı vazgeçilmez ilkeler olarak benimsemiştir.

Ev ve ofis klimaları, ticari tip ve vrf klima sistemlerinde gelişmişliğin ve modern yaşamın göstergesi olarak beğeniyle kullanılan Mitsubishi, Mitsubishi Electric Klima Sistemleri hakkında üst düzey teknik bilgilerle donatılmış olan ekibimiz, yaşam standartlarının yüksek kalitede sürdürülebilir olması için yoğun uğraş vermektedir. Gelişmenin insanlarla birlikte ülke kalkınmasına sağladığı faydaların bilincinde olan firmamız, tüm hizmetlerde çağdaş ülkelerin hizmet standartlarıyla rekabet etmektedir.

İnsanların kaliteli hizmet beklentilerini eksiksiz bir şekilde yerine getirme anlayışına sahip olan firmamız, sektörde tartışmasız lider firma olmayı vizyon olarak belirlemiştir. Bu vizyon doğrultusunda adımlar atarak her geçen gün daha da büyüyen firmamız, İzmir merkezden başlayarak tüm ilçelerde yüksek kalite standartlarını hayata geçirmektedir. Sektördeki tüm yeniliklere kısa sürede adapte özelliğini bünyesinde barındıran firmamız, kalitenin tesadüfen olmadığını anlatan en güzel örnek olmak amacıyla hizmet üretmektedir.

Kurucu Gururumuz Günay CANKURTARAN ve Çalışma Politikalarımız Hakkında

Firma kurucumuz duayen bir yapıya sahiptir. Katıldığı enerji verimliliği proje yarışmalarında birçok ulusal dereceler almıştır. Eğitimci özelliği ile kurum içi farkındalık çalışmalarına önemli ölçüde zaman ayırmaktadır. İşini seven, sahiplenerek özverili çalışması ile çalışanlarına örnek olmayı başarmıştır. 1994 yılından günümüze kadar piyasada hizmet sunan güçlü ve sektörde saha tecrübesi yüksek personelleri kadromuza dahil etmiştir.

Geride bıraktığımız 16 yılda Mitsubishi Electric ve firmamız çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumumuzun sahip olduğu proje tecrübesini Mitsubishi Electric ile taçlandırdığımızı söylemek haklı bir övünç kaynağına dönüşmüştür.

İzmir ve Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Birçok şehirdeki enerji verimliliği proje çalışmaları, seminerlerde ve eğitimlerde kurucumuz Günay CANKURTARAN eğitimci olarak katılmakta ve şirketlerin kurumların enerji verimliliği projelerinde eğitimci ve danışman sıfatı ile yer almaktadır.Sosyal Medyada PaylaşKEŞFETTEAM NEDİR?

Keşfetteam Dünyanın En Teknolojik Donanımlı Klima Keşif Ekibidir. Keşfet Team ile evinize, ofisinize uygun klimayı seçmenize yardımcı oluyoruz. Kusursuz bir keşif süreci en doğru Mitsubishi Electric Klima'yı seçme imkanı! Bu özel keşif sürecinden ücretsiz yararlanmak için lütfen bize ulaşın.

Keşfet Ekibi Keşfi Talep Formu
KEŞFET TEAM NEDİR
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 2
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 1
KEŞFET TEAM NEDİR
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 2
KEŞFET TEAM GUNAY KLİMA 1
KLİMA BAKIMI
KLİMA BAKIMI 2
KLİMA BAKIMI
KLİMA BAKIMI 2

KLİMA BAKIMI

Hem yaz sıcaklarından hem de kış soğuğundan koruyan Mitsubishi Electric Klima özellikle evlerde konfor sağlayan Mitsubishi klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır. Sizde Mitsubishi Klimanıza bakım yapmak için size uygun paketleri şeçmeye ne dersiniz?

Klima Bakım Paketleri

Sizde avantajlı paketlerimizden, fırsatlarımızdan haberdar olmak istiyorsanız e bültenimize kayıt olun.